Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här
Kundvagnen är tom

MICROCONNECT / Catalog

Förstasidan / Kommunikation / Kablar / MICROCONNECT
Visar 1-60 av 2523 objekt
17:-
21,25  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT Adapter RCA - RCA F-F
Artikelnr: AUDAGG
Typ: Antenn  -  Koppling 1: RCA  -  Koppling 2: RCA
33:-
41,25  inkl. moms
Webblager
36:-
45:-  inkl. moms
Webblager
36:-
45:-  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT ADAPTER RJ12-RJ12 F/F 6P
Artikelnr: MPK200
Typ: Adapter  -  Koppling 1: RJ-12  -  Koppling 2: RJ-12
37:-
46,25  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT CAT5E UTP 0,5M Grey
Artikelnr: UTP5005
Typ: Cat5e  -  Koppling 1: RJ-45  -  Koppling 2: RJ-45  -  Color: Grå
41:-
51,25  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT CAT6 UTP 0.15M Slim Cable
Artikelnr: V-UTP60015W-SLIM
Typ: Cat6  -  Koppling 1: RJ-45  -  Koppling 2: RJ-45  -  Color: White
41:-
51,25  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M GREEN PVC
Artikelnr: B-FTP5005G
Typ: Cat5  -  Koppling 1: RJ-45  -  Koppling 2: RJ-45  -  Color: Green
41:-
51,25  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M YELLOW PVC
Artikelnr: B-FTP5005Y
Typ: Cat5  -  Koppling 1: RJ-45  -  Koppling 2: RJ-45  -  Color: Gul
41:-
51,25  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 5m 50/125 OM3
Artikelnr: FIBLCM3PIG5
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC/UPC  -  Koppling 2: LC/UPC  -  Color: Aqua
41:-
51,25  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT U/UTP CAT5e 0.25M Black PVC
Artikelnr: B-UTP50025S
Typ: Cat5e  -  Koppling 1: RJ-45  -  Koppling 2: RJ-45  -  Color: Svart
41:-
51,25  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT U/UTP CAT5e 0.25M Grey PVC
Artikelnr: B-UTP50025
Typ: Cat5e  -  Koppling 1: RJ-45  -  Koppling 2: RJ-45  -  Color: Grå
41:-
51,25  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT UTP CAT6 0.5M BLUE PVC
Artikelnr: B-UTP6005B
Typ: Cat6  -  Koppling 1: RJ-45  -  Koppling 2: RJ-45  -  Color: Blå
41:-
51,25  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT UTP CAT6 0.5M GREY PVC
Artikelnr: B-UTP6005
Typ: Cat6  -  Koppling 1: RJ-45  -  Koppling 2: RJ-45  -  Color: Grå
41:-
51,25  inkl. moms
Webblager
42:-
52,50  inkl. moms
Webblager
42:-
52,50  inkl. moms
Webblager
42:-
52,50  inkl. moms
Webblager
42:-
52,50  inkl. moms
Webblager
42:-
52,50  inkl. moms
Webblager
42:-
52,50  inkl. moms
Webblager
42:-
52,50  inkl. moms
Webblager
43:-
53,75  inkl. moms
Webblager
43:-
53,75  inkl. moms
Webblager
43:-
53,75  inkl. moms
Webblager
43:-
53,75  inkl. moms
Webblager
43:-
53,75  inkl. moms
Webblager
43:-
53,75  inkl. moms
Webblager
43:-
53,75  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT CAT6 UTP 0.25M Slim Cable
Artikelnr: V-UTP60025W-SLIM
Typ: Cat6  -  Koppling 1: RJ-45  -  Koppling 2: RJ-45  -  Color: White
44:-
55:-  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT Coaxaial plug - Coaxaial jack
Artikelnr: COAX015
Typ: Antenn  -  Koppling 1: Coax  -  Koppling 2: Coax
44:-
55:-  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT F/UTP CAT6 0.25m Transpera PVC
Artikelnr: B-FTP60025T
Typ: Cat6  -  Koppling 1: RJ-45  -  Koppling 2: RJ-45
44:-
55:-  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M BLACK PVC
Artikelnr: B-FTP5005S
Typ: Cat5  -  Koppling 1: RJ-45  -  Koppling 2: RJ-45  -  Color: Svart
44:-
55:-  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT FTP CAT6 0.25M White
Artikelnr: B-FTP60025W
Typ: Cat6  -  Koppling 1: RJ-45  -  Koppling 2: RJ-45  -  Color: White
44:-
55:-  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT SATA Cable 0,30cm
Artikelnr: SAT15003
Typ: SATA/eSATA  -  Koppling 1: SATA 7-pin  -  Koppling 2: SATA 7-pin
44:-
55:-  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT U/UTP CAT5e 0.25M Green PVC
Artikelnr: B-UTP50025G
Typ: Cat5e  -  Koppling 1: RJ-45  -  Koppling 2: RJ-45  -  Color: Green
44:-
55:-  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT U/UTP CAT6 0.5M Purple PVC
Artikelnr: B-UTP6005P
Typ: Cat6  -  Koppling 1: RJ-45  -  Koppling 2: RJ-45  -  Color: Purple
44:-
55:-  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT USB A - Mini USB B 5P 0.5m M-M
Artikelnr: USBAMB505
Typ: USB  -  Koppling 1: USB A  -  Koppling 2: Mini-USB B
44:-
55:-  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT USB2.0 Extension A-A 0,3m M-F
Artikelnr: USBAAF03B
Typ: USB  -  Koppling 1: USB A  -  Koppling 2: USB A
44:-
55:-  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT UTP CAT5E 1M BLUE PVC
Artikelnr: B-UTP501B
Typ: Cat5  -  Koppling 1: RJ-45  -  Koppling 2: RJ-45  -  Color: Blå
44:-
55:-  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT UTP CAT5E 1M RED PVC
Artikelnr: B-UTP501R
Typ: Cat5  -  Koppling 1: RJ-45  -  Koppling 2: RJ-45  -  Color: Red
44:-
55:-  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT UTP CAT6 0.5M GREY SNAGLESS
Artikelnr: UTP6005BOOTED
Typ: Cat6  -  Koppling 1: RJ-45  -  Koppling 2: RJ-45
44:-
55:-  inkl. moms
Webblager
46:-
57,50  inkl. moms
Webblager
47:-
58,75  inkl. moms
Webblager
47:-
58,75  inkl. moms
Webblager
47:-
58,75  inkl. moms
Webblager
47:-
58,75  inkl. moms
Webblager
47:-
58,75  inkl. moms
Webblager
47:-
58,75  inkl. moms
Webblager
47:-
58,75  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT Adapter 3.5mm - 3,5mm F-F
Artikelnr: AUDALFF
Typ: Ljud / Video  -  Koppling 1: 3.5mm  -  Koppling 2: 3,5mm
48:-
60:-  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT Adapter SC-SC Duplex Multimode
Artikelnr: FISCSC
Typ: Fiber  -  Koppling 1: SC  -  Koppling 2: SC
48:-
60:-  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT CAT6 UTP Cable 0,3M GREY
Artikelnr: UTP6003
Typ: Cat6  -  Koppling 1: RJ-45  -  Koppling 2: RJ-45  -  Color: Grå
48:-
60:-  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT CAT6 UTP Cable 0,3M Orange
Artikelnr: UTP6003O
Typ: Cat6  -  Koppling 1: RJ-45  -  Koppling 2: RJ-45  -  Color: Orange
48:-
60:-  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT CAT6 UTP Cable 0,3M RED
Artikelnr: UTP6003R
Typ: Cat6  -  Koppling 1: RJ-45  -  Koppling 2: RJ-45  -  Color: Red
48:-
60:-  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT CAT6 UTP Cable 0,3M White
Artikelnr: UTP6003W
Typ: Cat6  -  Koppling 1: RJ-45  -  Koppling 2: RJ-45  -  Color: White
48:-
60:-  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT FTP CAT5E 1M BLACK PVC
Artikelnr: B-FTP501S
Typ: Cat5  -  Koppling 1: RJ-45  -  Koppling 2: RJ-45  -  Color: Svart
48:-
60:-  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT FTP CAT5E 1M GREEN PVC
Artikelnr: B-FTP501G
Typ: Cat5  -  Koppling 1: RJ-45  -  Koppling 2: RJ-45  -  Color: Green
48:-
60:-  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT FTP CAT5E 1M YELLOW PVC
Artikelnr: B-FTP501Y
Typ: Cat5  -  Koppling 1: RJ-45  -  Koppling 2: RJ-45  -  Color: Gul
48:-
60:-  inkl. moms
Webblager
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 1.5m 50/125 OM2
Artikelnr: FIBLCM2PIG
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC/UPC  -  Koppling 2: No connector  -  Color: Orange
48:-
60:-  inkl. moms
Webblager
Visar 1-60 av 2523 objekt
...
Top