STARTECH 15 ft. / 4.6m Cable Management Sleeve - Trimmable Fabric - Cord Concealer - Wire Hider - Cord Organizer WKSTNCM2
SKU:
WKSTNCM2
-
Kabelgömma | Polyester/Nylonväv | Kapbart material
Denna flexibla och lätta kabelstrumpa av polyester och nylonväv är en enkel och billig lösning för att komma till rätta med kabeltrassel. Håll ordning på kablarna bakom datorskärmen samtidigt som du alltid har lätt tillgång till kablarna när du så behöver. Den extra långa 4,5 m kabelhylsan går att korta, vilket ger flexibel användning i ett brett utbud av applikationer. Enkel och mångsidig användning Den flexibla kabelgömmaren hjälper dig att hålla kablar och sladdar gömda, var du än arbetar. Håll koll på kablarna på arbetsplatsen, både ovanför och under skrivbordet. Hantera kablar i en AV-studio. Håll ordning på elektriska kablar i en nätverksinstallation. Du kan använda kabelhylsan för en enda kabel eller flera kablar (upp till 10 beroende på tjocklek). Rullar sig lätt runt dina kablar Öppna enkelt det valsade tyget från sidan för att föra igenom kablarna. Den flexibla kabel strumpan rullar sig automatiskt tillbaka runt kablarna. Strumpan expanderar för att ge plats för fler kablar. Inga verktyg behövs och kablarna behöver inte kopplas från datorn för att föra in dem i kabelstrumpan. Kapa till önskad längd Med en vass sax klipper du strumpan till önskad längd så att den passar perfekt under ditt skrivbord eller bakom ditt mediecenter.
The StarTech.com Advantage
|
Modell Kabelhölje |
Produktens färg Svart |
Material Nylon, Polyester |
Kabeldiameter (max) 3,8 cm |
Certifiering REACH, CE |
|
Bredd 98 mm |
Djup 4600 mm |
Höjd 35 mm |
Vikt 184 g |
|
Förpackningens bredd 460 mm |
Låddjup 350 mm |
Höjd 36 mm |
Vikt inkl. förpackning 220 g |
Förpackningstyp Polypåse |
|
Harmonized System (HS)-kod 85389099 |
Ytterförpackningens bredd 420 mm |
Ytterförpackningens längd 610 mm |
Ytterförpackningens höjd 360 mm |
Produkter per ytterförpackning 20 styck |
|
Compliance certificates RoHS |
|
Antal per förpackning 1 styck |
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.