Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här
Kundvagnen är tom

AMP / Catalog

Visar 1-13 av 13 objekt
199:-
248,75  inkl. moms
Webblager
AMP Patch cable Cat6A S/FTP LSZH Gray 2m
Artikelnr: 1711076-2
Typ: Cat6a  -  Koppling 1: RJ-45  -  Koppling 2: RJ-45  -  Color: Grå
204:-
255:-  inkl. moms
Webblager
AMP RJ45 Patch Cord, Cat 6A, S/FTP, LSZH, yellow, 4m - 01 New
Artikelnr: 1711818-4
Typ: Cat6a  -  Koppling 1: RJ-45  -  Koppling 2: RJ-45  -  Color: Gul
280:-
350:-  inkl. moms
Webblager
390:-
487,50  inkl. moms
Webblager
AMP Fiberpatch SC-LC OM3 MM 50/125µm 2,5m
Artikelnr: 8-6536967-2
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: SC
464:-
580:-  inkl. moms
Webblager
AMP Fiberpatch LC-LC OM3 MM 50/125µm 3,5m
Artikelnr: 8-6536969-3
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: LC
484:-
605:-  inkl. moms
Webblager
AMP Fiberpatch SC-LC OS2 SM 9/125µm 15m
Artikelnr: 1-6536508-5
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: SATA III 7-pin
747:-
933,75  inkl. moms
Webblager
767:-
958,75  inkl. moms
Webblager
AMP MPO Trunk cable 12xOM3 MM 50/125µm 15m
Artikelnr: 1-2055707-5
Typ: Fiber  -  Koppling 1: MPO/MTP  -  Koppling 2: MPO/MTP  -  Color: Aqua
5.727:-
7.158,75  inkl. moms
Webblager
AMP MPO Trunk cable 12xOM3 MM 50/125µm 20m
Artikelnr: 2-2055707-0
Typ: Fiber  -  Koppling 1: MPO/MTP  -  Koppling 2: MPO/MTP  -  Color: Aqua
6.094:-
7.617,50  inkl. moms
Webblager
AMP MPO Trunk cable 12xOM3 MM 50/125µm 25m
Artikelnr: 2-2055707-5
Typ: Fiber  -  Koppling 1: MPO/MTP  -  Koppling 2: MPO/MTP  -  Color: Aqua
6.464:-
8.080:-  inkl. moms
Webblager
AMP MPO Trunk cable 24xOM3 MM 50/125µm 5m
Artikelnr: 2055709-5
Typ: Fiber  -  Koppling 1: MPO/MTP  -  Koppling 2: MPO/MTP  -  Color: Gul
9.944:-
12.430:-  inkl. moms
Webblager
AMP MPO Trunk cable 24xOM3 MM 50/125µm 10m
Artikelnr: 1-2055709-0
Typ: Fiber  -  Koppling 1: MPO/MTP  -  Koppling 2: MPO/MTP  -  Color: Aqua
10.600:-
13.250:-  inkl. moms
Webblager
Visar 1-13 av 13 objekt
Top