Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här
Kundvagnen är tom

AMP MPO Trunk cable 12xOM3 MM 50/125µm 15m

Förstasidan Kommunikation Kablar AMP MPO Trunk cable 12xOM3 MM 50/125µm 15m
AMP MPO Trunk cable 12xOM3 MM 50/125µm 15m (1-2055707-5)

AMP MPO Trunk cable 12xOM3 MM 50/125µm 15m

Artikelnr:
1-2055707-5
  • Typ Fiber
  • Koppling 1 MPO/MTP
  • Koppling 2 MPO/MTP
  • Color Aqua
5.707:-
7.133,75 inkl. moms
Webblager 1
Top