Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här
Kundvagnen är tom

Allied Telesis TAA (FEDERAL) 10/100TX/100FX/SC MM MEDIA RATE CONVERT MULTI PSU ACCS

Förstasidan / Kommunikation / Nätverkstillbehör / Allied Telesis TAA (FEDERAL) 10/100TX/100FX/SC MM MEDIA RATE CONVERT MULTI PSU ACCS
Allied Telesis TAA (FEDERAL) 10/ 100TX/ 100FX/ SC MM MEDIA RATE CONVERT MULTI PSU ACCS (AT-MMC200/SC-960)

Allied Telesis TAA (FEDERAL) 10/100TX/100FX/SC MM MEDIA RATE CONVERT MULTI PSU ACCS

Artikelnr:
AT-MMC200/SC-960
EAN:
767035218649
  • Produkt Mediakonverterare
1.764:-
2.205:- inkl. moms
Webblager 7
Beskrivning

Allied Telesis AT-MMC200/SC-960. Maximal dataöverföringshastighet: 100 Mbit/s, Omvandlare inmatningsgränssnitt: 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, Omvandlare utgränssnittet: 1000Base-SX. Fiberoptiska kontakten: SC, Anslutningsteknologi: Kabel. Maximal överföringshastighet avstånd: 2000 m, Våglängd: 1310 nm, Fiberlägets struktur: Flerläge. Produktens färg: Grå, Certifiering: CE, UL60950-1, EN60950-1, FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI. Spänning: 12 V, Ingående ström: 0.14 A, Strömförbrukning (vanlig): 1,7 W

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.
Top