Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här
Kundvagnen är tom

Allied Telesis TAA 10/100TX TO 100X/ST SMODE MINI MEDIA+ RATE CONVERTER 10KM ACCS

Förstasidan / Kommunikation / Nätverkstillbehör / Allied Telesis TAA 10/100TX TO 100X/ST SMODE MINI MEDIA+ RATE CONVERTER 10KM ACCS
Allied Telesis TAA 10/100TX TO 100X/ST SMODE MINI MEDIA+ RATE CONVERTER 10KM ACCS (AT-MMC200LX/ST-TAA60)

Allied Telesis TAA 10/100TX TO 100X/ST SMODE MINI MEDIA+ RATE CONVERTER 10KM ACCS

Artikelnr:
AT-MMC200LX/ST-TAA60
EAN:
767035216423
  • Produkt Mediakonverterare
2.557:-
3.196,25 inkl. moms
Webblager 2
Beskrivning

Allied Telesis AT-MMC200LX/ST-TAA-60. Maximal dataöverföringshastighet: 100 Mbit/s, Omvandlare inmatningsgränssnitt: 10Base-T,100Base-T, Omvandlare utgränssnittet: 100Base-LX. Fiberoptiska kontakten: st, Anslutningsteknologi: Kabel. Maximal överföringshastighet avstånd: 20000 m, Våglängd: 1310 nm, Fiberkabeldiameter som stöds: 9/125 um. Produktens färg: Grå, Säkerhet: UL60950-1, EN60950-1. Spänning: 12 V, Ingående ström: 0.14 A

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.
Top