Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här
Kundvagnen är tom

Allied Telesis AT 10KM B-D GBE SMF SFP 1310TX/1490RX HS

Förstasidan Kommunikation Nätverkstillbehör Allied Telesis AT 10KM B-D GBE SMF SFP 1310TX/1490RX HS
Allied Telesis AT 10KM B-D GBE SMF SFP 1310TX/ 1490RX HS (AT-SPBD10-13)

Allied Telesis AT 10KM B-D GBE SMF SFP 1310TX/1490RX HS

Artikelnr:
AT-SPBD10-13
EAN:
767035177793
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
2.059:-
2.573,75 inkl. moms
Webblager 12
Beskrivning

Allied Telesis AT-SPBD10-13. SFP transceiver typ: Fiberoptik, Maximal dataöverföringshastighet: 1000 Mbit/s, Gränssnittstyp: SFP. Produktens färg: Silver. Antal produkter som medföljer: 1 styck

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.
Top