Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här
Kundvagnen är tom

Allied Telesis ALLIED SFP MODULE 500M 850NM 1000BASE-SX

Förstasidan / Kommunikation / Nätverkstillbehör / Allied Telesis ALLIED SFP MODULE 500M 850NM 1000BASE-SX
Allied Telesis ALLIED SFP MODULE 500M 850NM 1000BASE-SX (AT-SPSX)

Allied Telesis ALLIED SFP MODULE 500M 850NM 1000BASE-SX

Artikelnr:
AT-SPSX
EAN:
767035171265

Allied Telesis AT SPSX - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
664:-
830:- inkl. moms
Webblager 101
Beskrivning

Allied Telesis AT-SPSX. Maximal dataöverföringshastighet: 1250 Mbit/s. Anslutningsteknologi: Kabel. Maximal överföringshastighet avstånd: 550 m, Våglängd: 850 nm, Känslighet: -30 dBmW. Gränssnitt: LC

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.
Top