Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här
Kundvagnen är tom

Allied Telesis ALLIED Mini Media Converter 10/100/1000T to 1000BASE-SX MM ST Connector

Förstasidan Kommunikation Nätverkstillbehör Allied Telesis ALLIED Mini Media Converter 10/100/1000T to 1000BASE-SX MM ST Connector
Allied Telesis ALLIED Mini Media Converter 10/ 100/ 1000T to 1000BASE-SX MM ST Connector (ATMMC2000/ST60)
Allied Telesis ALLIED Mini Media Converter 10/ 100/ 1000T to 1000BASE-SX MM ST Connector (ATMMC2000/ST60)
Allied Telesis ALLIED Mini Media Converter 10/ 100/ 1000T to 1000BASE-SX MM ST Connector (ATMMC2000/ST60)
Allied Telesis ALLIED Mini Media Converter 10/ 100/ 1000T to 1000BASE-SX MM ST Connector (ATMMC2000/ST60)

Allied Telesis ALLIED Mini Media Converter 10/100/1000T to 1000BASE-SX MM ST Connector

Artikelnr:
ATMMC2000/ST60
EAN:
767035206424
  • Produkt Mediakonverterare
4.251:-
5.313,75 inkl. moms
Webblager 1
Beskrivning

Allied Telesis AT-MMC2000/ST-60. Omvandlare inmatningsgränssnitt: 10Base-T,100Base-TX,1000Base-T, Omvandlare utgränssnittet: 1000Base-SX, Kommunikationsstandarder: IEEE 802.1Q. Fiberoptiska kontakten: st, Anslutningsteknologi: Kabel. Maximal överföringshastighet avstånd: 500 m, Våglängd: 850 nm, Fiberlägets struktur: Flerläge. LED-indikatorer: LAN, Energiljus, System, Säkerhet: UL60950-1, EN60950-1, Certifiering: FCC A, EN55022 A, CISPR 22 A, C-TICK, VCCI. Spänning: 12 V

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.
Top