Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här
Kundvagnen är tom

Allied Telesis 2km, MMF, 1000Base SmallForm Pluggable - Hot Swappable

Förstasidan / Kommunikation / Nätverkstillbehör / Allied Telesis 2km, MMF, 1000Base SmallForm Pluggable - Hot Swappable
Allied Telesis 2km, MMF, 1000Base SmallForm Pluggable - Hot Swappable  (AT-SPEX)

Allied Telesis 2km, MMF, 1000Base SmallForm Pluggable - Hot Swappable

Artikelnr:
AT-SPEX
EAN:
767035190662
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
968:-
1.210:- inkl. moms
Webblager 8
Beskrivning

AT-SPEX

AT-SPEX 1000X (LC) SFP, 2Km

The AT-SPEX offers a 2Km over Multi-Mode Fibre (1310nm) option to extend your network. The AT-SPEX is compatible with all the Allied Telesis range of products which have an SFP port.

Features

  • Compact Size
  • Flexible architecture
  • Plug-and-play ease of use
  • Self-locking mechanism

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.
Top